Wystawa

10 praktycznych wskazówek dla uczestników CEDE 2018

10 praktycznych wskazówek dla uczestników CEDE 2018

Kto pyta nie błądzi, a nas pytacie często i to o rozmaite sprawy, istotne przed przyjazdem na CEDE 2018 do Poznania. Na podstawie codziennych rozmów stworzyliśmy dla Was, krótki, praktyczny poradnik. 

  1. Zwiedzanie wystawy CEDE (wybrany dzień lub trzy dni) jest bezpłatne po wcześniejszej rejestracji. Rejestracja na miejscu będzie możliwa w Wejściu Zachodnim (od strony ul. Śniadeckich) i Wejściu Wschodnim (od strony dworca PKP, ul. Roosevelta) Międzynarodowych Targów Poznańskich.
  2. Rejestracja lub odbiór materiałów uczestników Kongresu Unii Stomatologii Polskiej zlokalizowana będzie w centralnym punkcie pasażu pomiędzy pawilonami wystawców. Wykłady i warsztaty kongresowe odbywają się zarówno w pawilonie 15, jak i 7 (antresola).
  3. Identyfikator uczestnika Kongresu oraz Identyfikator Wystawcy uprawniają do bezpłatnej komunikacji na terenie Poznania.
  4. Bezpłatna Karta Wstępu lub Identyfikator uczestnika Kongresu umożliwia wstęp na BEZPŁATNE sympozja, sesje oraz fora. Każdy z uczestników CEDE otrzyma drukowany informator z agendą tych wydarzeń. Program dostępny jest również w aplikacji mobilnej CEDE.
  5. Udział w koncercie „Co tu jest grane?” Waldemara Malickiego (20 września, pasaż, godz. 17.15) jest bezpłatny dla wszystkich uczestników CEDE 2018
  6. Podczas pierwszego dnia CEDE, do godziny 16.00 będzie można oddać głos w konkursie Gwiazdy CEDE za pomocą Bezpłatnej Karty Wstępu lub Identyfikatora Kongresowego. Pomogą w tym wolontariusze w specjalne wyznaczonym punkcie w Pasażu.
  7. Punkty gastronomiczne zlokalizowane są w pasażu (kafejki), na antresoli nad pasażem (bistro) oraz pawilonie 15 (restauracja). Dodatkowo, przed pawilonem 15 na uczestników będą czekały foodtrucki (m.in. pastrami, dania meksykańskie, frytki belgijskie, kuchnia vege).
  8. Na terenie wystawy i w pawilonie 15 będzie otwarta sieć wi-fi.
  9. Przez trzy dni na stoisku Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego będą prowadzone bezpłatne konsultacje ekspertów.
  10. Aktywności prowadzonych na stoiskach wystawców (kursy, szkolenia, prezentacje, konkursy) warto poszukać korzystając z intuicyjnej wyszukiwarki na cede.pl

Aplikacja mobilna CEDE 2018 już dostępna

 

ZAREJESTRUJ SIĘ NA CEDE
Dodaj komentarz

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

To Top